O nas

Wyspa Urody powstała z myślą o wyjątkowych osobach, które chcą dbać o swój piękny wygląd i miło spędzić czas w przyjaznym i kameralnym miejscu.

W ofercie naszego salonu posiadamy szeroki wachlarz usług kosmetycznych w konkurencyjnych cenach.

Nasza wyspecjalizowana kadra doświadczonych kosmetyczek zapewni Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Od początku swojej działalności zajmujemy się kosmetyką profesjonalną. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych, skutecznych w działaniu i najwyższej jakości preparatach. Proponujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji.

Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz szerokiej wiedzy i doświadczeniu całego zespołu zawsze jesteśmy gotowe doradzić i rozwiązać problemy z jakimi się do nas zwracają klienci. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów. Chcemy aby Wyspa Urody była miejscem w którym każdy poczuje się komfortowo i przyjemnie.

Tarcza PFR